Sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. dubna 2020 Ivana

Řecká hranice - anatomie lži

13. 03. 2020 0:58:23
Jako kdysi stojí na hranicích davy migrantů bez dokladů. Jako tenkrát jsou ze všech koutů světa a tvrdí, že jsou uprchlíci. I tito drží v rukou smartphony a šutráky. Jenže tentokrát o ně země zaslíbené nestojí. Přiznávají pravdu.

Polehoučku a nenápadně přiznávají lídři Evropy, že pět let stará hurá akce "migrant do každé rodiny, do každého stavení", byla kardinální chyba. Doktorů nepřibylo, peněz ubylo a ani následná výzva k V4 "sdílejte s námi naše hlupáctví v soutěži o Darwinovu cenu" se nesetkalo u jejich představitelů s bůhví jakou odezvou. Maximálně tak trojslovnou.

Země západní Evropy nadopované tehdy spasitelským komplexem si na vlastní kůži ověřily, že arogance, faleš a vydírání je v lidech poněkud hlouběji na to, než aby samy odpadly překročením státní hranice. A tak jen Německo zaznamenává mezi příchozími tisíce válečných zločinců a kriminálníků, kteří se prohlašují za Jezídy, u žádostí o azyl se objevuje až 70% lží a falešných údajů, mezi inženýry je pětina úplně negramotných abonentů, více než polovina žadatelů nesloží základní integrační zkoušku ani po třech letech usilovných studií, kam beztak nedocházejí a z vyhoštění si většina z nich dělá jundu. Předpokládám, že ostatní země na tom nebudou o moc líp. A tak není divu, že původní heslo Vítejte, To zvládneme, přes To nezvládáme, se nakonec usadilo na Pojďme se zabarikádovat a No Pasarán!

https://www.idnes.cz/wiki/obecne/spolkovy-urad-pro-migraci-a-uprchliky.K5050174

Německo dnes hlásá, že žádné nové příchozí nepřijímá a pořádá na svých hranicích hony na migranty, které následně zatkne a uvězní, předtím než je vykopne za nelegální vstup. Špičky EU stojí na řeckých hranicích vedle řeckého premiéra Mitsotakise při jeho proslovu o tom, že ochrana unijních hranic je podporou evropských hodnot, a bouřlivě mu za ta slova tleskají. Ještě před čtyřmi lety by vám přesně za tohle smazali účet, roztrhali rodnej list a nazvali vás náckem. Jo doba se mění a je to věru hustej kvapík.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migranti-eu-turecko-recko-migracni-krize.A200308_152540_zahranicni_blj

Náckama tehdy nazvalo Rakousko Maďarsko za to, že dělali přesně to stejné jako dnes Řekové a Německo nás za to, že jsme migranty poctivě prověřovali v detenčních zařízeních, tak, jak to oběma zemím nařizovala unijní pravidla. Ono kdyby se se tehdy opravdu důsledně prověřovalo, kdyby se agresivní a falešní migranti sváželi autobusy od hranic a ne naopak do vnitrozemí a kdyby se pomáhalo jen těm opravdu potřebným, nemuseli bychom udýchaně doklopýtat k dnešku. Dnes do nacistů totiž nadává naopak Turecko EU. A stejně aktivisticky jako ona tenkrát, i ono sváží dnes migranty k hranicím autobusy, vybavuje je náčiním a důrazně vybízí k tomu, aby násilím prorazili zátarasy, porvali se s pohraničníky a nastrčili své děti jako živé štíty. Což oni, jako tehdy, i dnes rádi dělají.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/erdogan-prirovnal-recke-pohranicniky-k-nacistum-40316334

Na tomto dnešním zmenšeném schématu migrační krize je velmi dobře vidět kdo je plně zodpovědný za ten nekontrolovatelný průšvih let nedávných. Za tu podporu jakože syrských migrantů z Afghanistánu, Pakistánu, Bangladéše, celé Afriky a kdoví ještě odkud, za cinty o tom, že údajně prodali své domy v rozstřílených válečných oblastech, kde ze zoufalství zanechali jen své ženy, děti a doklady, aby se po cestě nemuseli dělit o svůj celoevropský roaming s neomezenými daty dobíjený na své drahé smartphony bůhví kým a čert vem odkud. Kdo kam převážel a svážel sta tisíce údajně zoufalých lidí v bídě, kteří nemají nic, mimo půl milionu na cestu a k tomu přesné instrukce v kapse a asistenci lidskoprávních aktivistů za zády. Zde se teprve ukazuje ten hrozný zločin, který Evropa svou zaslepeností napáchala na skutečných válečných uprchlících namačkaných v uprchlických táborech kdesi v dáli okolo válečných oblastí, které nechala napospas bídě, gangům a sexuálním otrokářům. Ale chápu, že selfíčko s migrantem z bahna tábora na blízkém východě nevypadá na fejsku tak dobře, jako to stejné z perónu na nádraží v Drážďanech. Paní Merkelová jich má ostatně celou sbírku.

Tak tohle všechno se za pouhé čtyři roky, díky Bohu, změnilo. Jen jedno ne. Staří dobří pacienti s vítacím komplexem. Sice už jich notně ubylo, ale za to zůstali jen ti fakt skalní. A stejně jako před pěti lety, i dnes melou pořád dokola jen tři věci. Nenávist, tím označují všechno a každého, kdo je proti nelegální migraci, má k tomu argumenty a chtěl by s nimi o nich diskutovat. Hysterie, tou vysvětlují proč je drtivá většina lidí proti nim a evropské hodnoty, kterými si nahrazují zase svou zoufalou neschopnost jakkoliv v daném tématu argumentovat.

Tak jak tak si však mohli už dávno všimnout, že ony evropské hodnoty jsou dnes holky z domu na předměstí, které poslouží zrovna tomu pánovi v cylindru, který si na ně dole na recepci prstem ukáže. Tak to prostě je.

Autor: Petr Burian | pátek 13.3.2020 0:58 | karma článku: 42.14 | přečteno: 2078x

Další články blogera

Petr Burian

Hrozivé zjištění, koronavirus požírá mozky

Babiš prosazuje zákaz prodeje v neděli. Prý mu to píší prodavačky, které si už chtějí odpočinout. Vzhledem k tomu, že jeho fejsko obhospodařuje profesionální PR skupina dá se říct, že náš stát v době krize řídí Prchalova babička.

2.4.2020 v 0:25 | Karma článku: 41.76 | Přečteno: 5266 | Diskuse

Petr Burian

Šmejdi

Seděl na zemi před jídelnou a natahoval ruku. Už prý dva dny nejedl. Vzal jsem stokorunu a vložil ji do klobouku tak, aby ji všichni viděli. Pak jsem si v drobných vzal zpátky osmdesát za daně a odvody. Jsem totiž stát. Šmejd.

30.3.2020 v 21:58 | Karma článku: 32.24 | Přečteno: 1450 | Diskuse

Petr Burian

Smějící se bestie

Takto označil zastupující říšský protektor Reinhard Heydrich Čechy za stovky černých vtipů kolujících v dobách protektorátu. Kdyby žil dnes, musel by takto pojmenovat i naši vládu, která si v době nouze dělá prču z živnostníků.

26.3.2020 v 22:25 | Karma článku: 30.05 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Petr Burian

Jsem naštvanej

Zavřeli mi hospody. Takhle dlouho jsem nebyl na pivu od svých patnácti let. Snad jen když jsem čekal ve špitále na operaci. A to mi tam ještě kamarádi nosili lahvový. Ještě chvíli, a bude to můj osobák. Tak pro tohle jsme cinkali?

17.3.2020 v 15:55 | Karma článku: 21.03 | Přečteno: 646 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michael Pálka

"Buď chytré, blbéch je dost"...

je rčení docela známé, kterým prý poučoval otec, patrně Moravák, svého synka. Ale vžilo se to vůkol, i v zemích českých...

4.4.2020 v 0:01 | Karma článku: 6.27 | Přečteno: 134 | Diskuse

Karel Trčálek

Můžeme v boji proti čínské chřipce používat respirátory z Tchaj-wanu?

Já vím, že to zdejší milovníci čínské kuchyně, obzvláště pak netopýrů ve vlastní šťávě, neradi slyší, ale druhým největším světovým producentem roušek a respirátorů je Tchaj-wan

3.4.2020 v 18:49 | Karma článku: 13.61 | Přečteno: 238 | Diskuse

Karel Trčálek

Když naši bolševici řeší víc maršála Koněva než velkou vlasteneckou válku s koronavirem

Kroky starosty Prahy 6 nedávají našim bolševikům a euroantifašistům spát ani v době pandemie Covid-16

3.4.2020 v 17:47 | Karma článku: 18.07 | Přečteno: 354 | Diskuse

Jiřina Holotová

Stát nedokázal zabránit odstranění sochy Koněva a nemístné vtipkování starosty

„Neměl roušku. Pravidla platí pro všechny stejně. Ven jen s rouškou nebo jinou překrývkou úst a nosu,“ nemístně zavtipkoval na svém fb profilu starosta Prahy 6, kde dnes proběhlo odstranění sochy.

3.4.2020 v 16:41 | Karma článku: 41.51 | Přečteno: 1539 | Diskuse

Aleš Boháč

Rok to vydržet nejde!

Jedinou cestou, jak se vyhnout zahlcení zdravotnických zařízení a počítání velkého množství mrtvých je udržet stávající izolaci a ostatní nařízení až do doby, kdy bude k dispozici vakcína. To je ale nesmysl.

3.4.2020 v 16:18 | Karma článku: 6.66 | Přečteno: 292 | Diskuse
Počet článků 262 Celková karma 35.58 Průměrná čtenost 1773
Ženatý, otec několika dětí, technik, nadšený amatérský psavec poezie.

Schillerová navrhne zrušit daň z nabytí nemovitostí a odpočty hypoték

Ministryně financí Alena Schillerová navrhne na vládě zrušení čtyřprocentní daně z nabytí nemovitostí. Věří, že by to...

Česko patrně srazilo míru nakažlivosti viru na méně než polovinu

Model českých odborníků tvrdí, že v Česku se výrazně zpomalilo šíření viru SARS-CoV-2. Podle jejich údajů klesla...

Žil jako nemohoucí stařec. Pak Marek zhubl 57 kilo a je z něj idol žen

Marek Láca žil v osmadvaceti letech jako nemohoucí stařec, bez energie, bez ženy, zato však s pořádnou nadváhou. Ta už...

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Služba kontroluje práci z domova. Jejímu výrobci lidé spílají

Koronavirus ji firmám vnutil, jenže mnohé firmy mají pocit, že kvůli práci z domova ztrácejí nad pracovní silou dohled....